Kadzidła stożkowe – właściwości. Jak używać w swoim domu?

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z kominkami zapachowymi i kadzidełkami, ale nie wiesz jak? Spokojnie. Jesteś w odpowiednim miejscu. W tym artykule postaramy się przybliżyć i podpowiedzieć Państwu o co tak naprawdę z tym wszystkim chodzi.  
W przeciwieństwie do kadzideł na patyczku, kadzidła stożkowe nie produkują bałaganu. Pozwalają ograniczyć ilość rozsypanego popiołu dzięki temu, że znajdują się na specjalnym naczyniu, które nazywamy kominkiem zapachowym. Dzięki temu są w stanie spalić się od góry do dołu pozostając w jednym miejscu. Co więcej, kominki zapachowe dzięki swojemu wyszukanemu wyglądowi zapewniają niepowtarzalny widok estetycznego “wodospadu” z dymu. Doskonałym przykładem jest Aromatly Aura, ceramiczny produkt z najwyższej półki, który pozwoli doświadczyć pełni korzyści idących za kadzidełkami stożkowymi. Aromatly Aura można zakupić pod tym linkiem [link].  


O co właściwie chodzi z tymi kadzidłami? 

Kadzidła stożkowe zapewniają fantastyczny zapach (oczywiście, trzeba lubić tego typu zapachy, ale jest to opinia nasza i naszych klientów), który jest odczuwalny nawet do kilkunastu godzin po użyciu. Sesja z kominkiem zapachowym może również zadziałać odkażająco na powietrze w pomieszczeniu.   


No dobrze, ale jak tego używać?

To proste! Wystarczy postawić kadzidło stożkowe na specjalnie wyznaczonym w tym celu miejscu na szczycie kominka zapachowego, przybliżyć źródło ognia, poczekać aż kadzidło się rozżarzy i tyle. Pamiętaj, żeby nie przemieszczać naczynia w trakcie, ponieważ zaburzy to opad “wodospadu”. To wszystko, co trzeba zrobić, żeby cieszyć się przyjemnym zapachem.

Co potem?

Kiedy kadzidło stożkowe już się wypali, a całe przedstawienie dobiegnie końca, wystarczy je zdjąć i wyrzucić (ostrożnie, może być jeszcze gorące). Kominek można przemyć wodą, płynem do naczyń i gąbką. Już, kominek jest gotowy na następną sesję. To naprawdę łatwe. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą starannie przygotowaną ofertą, w której można znaleźć zarówno kominki zapachowe Aromatly Aura, jak i niezbędne do ich używania kadzidła stożkowe. [link]

Polecane produkty

-34%
-34%
-45%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *